Barbara Bilska – kandydatka do Senatu RP z ramienia Konfederacji z okręgu wyborczego Nr 93. Konin oraz powiaty: Kolski, Koniński i Turecki

0
954

Barbara Bilska, rodowita mieszkanka Kłodawy kandydatka do Senatu w Okręgu NR 93 z ramienia Konfederacji, jest postacią dobrze znaną lokalnej społeczności. Jej bogaty życiorys oraz pasja do pracy na rzecz młodych pokoleń czynią ją kandydatką, która wie, jak ważna jest lokalna perspektywa w kształtowaniu przyszłości naszego kraju.

Jej edukacyjna ścieżka, rozpoczynająca się od Liceum Ogólnokształcącego w Kłodawie, przez Studium Wychowania Przedszkolnego w Koninie, po studia na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe w PWSZ w Koninie, pokazuje jej zaangażowanie w dziedzinie oświaty. Zdobyte wykształcenie zaowocowało wieloletnią pracą w charakterze nauczyciela w różnych placówkach oświatowych regionu, gdzie z sercem i pasją kształciła młode pokolenia.

Praca dydaktyczna pozwoliła Barbarze na kształtowanie charakterów młodzieży, przekazywanie wiedzy i rozwijanie postaw, zwłaszcza tych o charakterze patriotycznym. Wieloletnie doświadczenie w roli dyrektora placówek oświatowych umocniło jej zdolności w zakresie zarządzania i współpracy z wieloma instytucjami oraz samorządami.

Jako kandydatka, Bilska podkreśla kluczowe priorytety, które niewątpliwie będą miały wpływ na kierunek jej działań w przypadku wyboru. Wśród nich szczególnie ważne są:

  • Patriotyzm i wartości narodowe – wychowywanie młodych Polaków w duchu miłości do ojczyzny.
  • Polityka unijna – skuteczna polityka zgodna z polskim interesem narodowym, rezygnacja z programów unijnych ograniczających suwerenność Polski.
  • Bezpieczeństwo – konieczność posiadania silnej, stałej armii, modernizacja sił zbrojnych, promocja postaw proobronnych.
  • Reforma oświaty – uwolnienie szkół od biurokracji, większe kompetencje dla dyrektorów i nauczycieli.
  • Ochrona życia – dbałość o życie poczęte aż do naturalnej śmierci.

Barbara Bilska, dzięki swojemu doświadczeniu, pasji i wartościom, jest kandydatką, która ma szansę wnosić pozytywne zmiany w życie lokalnej społeczności i całego kraju. Jej wieloletnie zaangażowanie w oświatę i działalność na rzecz młodych pokoleń czyni ją wyjątkowym kandydatem w nadchodzących wyborach.

Zachęcamy do zaobserwowania strony Barbary Bilskiej

Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl tekst alternatywny