Działacze Konfederacji z okręgu 37 aktywnie uczestniczą w Obchodach Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

0
834

Dnia 1 września 2023 roku, w dniu upamiętniającym wybuch II Wojny Światowej, działacze Konfederacji z okręgu 37, Barbara Bilska oraz Paweł Rusin, wzięli aktywny udział w obchodach tej rocznicy. Ich obecność była szczególnie doniosła, gdyż są oni jednocześnie kandydatami do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach.

Szacunek i Pamięć

Barbara Bilska i Paweł Rusin uczestniczyli w ceremonii, która upamiętniała ofiary wojny oraz wydarzenia sprzed 84 lat. Ich obecność na tej uroczystości była nie tylko wyrazem szacunku i pamięci dla tych, którzy poświęcili swoje życia w obronie Polski i wartości demokratycznych, ale również stanowiła ważny element ich zaangażowania politycznego.

Hołd dla Historii i Zaangażowanie Polityczne

Ich uczestnictwo w obchodach nie było przypadkowe. Było to zarówno wyrazem hołdu dla historii, jak i działania w duchu patriotyzmu i zaangażowania politycznego. W kontekście nadchodzących wyborów, obecność kandydatów Konfederacji na tak ważnej uroczystości podkreśla ich zaangażowanie w sprawy narodowe i gotowość do służby dla Polski.

Co Dalej?

Obecność Barbary Bilskiej i Pawła Rusina na obchodach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej jest znaczącym elementem ich kampanii wyborczej i świadczy o ich głębokim zaangażowaniu w sprawy kraju. To również sygnał dla wyborców, że są to kandydaci, którzy nie tylko mówią o patriotyzmie, ale również go praktykują.

W nadchodzących wyborach, wyborcy będą mieli okazję wybrać kandydatów, którzy nie tylko deklarują swoje wartości, ale również je wcielają w życie. Obecność Barbary Bilskiej i Pawła Rusina na obchodach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej jest tego doskonałym przykładem.

Razem dla Polski, razem dla przyszłości! 🇵🇱❤️

Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl tekst alternatywny