Dzień Kobiet w Hotelu Magnat – Niezapomniana Impreza z Magic Boys, DJ Chris i inne atrakcje!

0
197

8 marca 2024 roku Hotel Magnat w Słupcy stanie się miejscem wyjątkowego świętowania Dnia Kobiet. Przygotowaliśmy dla Was, drogie Panie, niezapomnianą imprezę taneczną, która z pewnością przejdzie do historii jako jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń roku!

Gwiazdą wieczoru będą tancerze z grupy Magic Boys, którzy swoim występem zapewnią nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale i wzrost temperatury w sali. Do tego odlotowe rytmy zapewni DJ Chris, znany z umiejętności rozkręcania każdej imprezy. Jego sety to gwarancja najlepszej zabawy do białego rana.

Ale to nie wszystko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Twoje Chwile 360′ Overhead Videobudkę, dzięki której każdy moment tej wyjątkowej nocy zostanie uwieczniony w niezwykły sposób. To idealna okazja, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i filmy w towarzystwie przyjaciółek.

Cena biletu to jedynie 99 zł. Nasz bar będzie czynny przez całą imprezę. Oferujemy szeroki wybór drinków, koktajli i innych napojów, które idealnie dopełnią Wasze świętowanie.

A gdy zgłodniejecie, nasza karta menu z pewnością zaspokoi każdy gust. Wybierzcie to, na co macie ochotę, i cieszcie się wyśmienitymi daniami w towarzystwie przyjaciółek.

Nie czekajcie! Rezerwujcie bilety już teraz pod numerem 798 928 240 i przygotujcie się na niezapomnianą noc w Hotelu Magnat. Bilety dostępne są do odbioru w recepcji. Czekamy na Was, aby razem świętować ten wyjątkowy dzień. Do zobaczenia! Odwiedź Nas na: https://www.facebook.com/hotelmagnat.eu

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny