Konferencja Konfederacji w Koninie: Zobacz, jakie propozycje przedstawili na najbliższe wybory

0
421

1 lipca 2023 roku, w Koninie odbyła się Konferencja prasowa Konfederacji, na której przedstawione zostały propozycje na najbliższe wybory parlamentarne.

Bezpieczne granice, niskie i proste podatki oraz rozbicie monopolu NFZ, to tylko niektóre z głównych założeń partii.

Anna Bryłka oraz pozostali przedstawiciele Konfederacji, podkreślają, że najważniejszym zadaniem i priorytetem jest bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju oraz zapewnienie rodakom stabilności i spokoju.

Partia proponuje także dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. To z pewnością duże ułatwienie dla młodych ludzi, którzy na ten moment, muszą płacić horrendalne składki na ubezpieczenia.

Na konferencji, Konfederacja zaprezentowała również “Konstytucję Wolności” – stustronicowy program, w którym zostały zawarte wszystkie podstawowe założenia i praktyczne rozwiązania problemów, dotyczących Polski i Polaków. Partia ta, niezmiernie od pięciu lat staje po stronie interesu, oraz dobrobytu Państwa i jego mieszkańców.

Zobacz całą konferencję Konfederacji w Koninie

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny