Paweł Lewicki: Nie potrafię bezczynnie patrzeć na kłamstwo, złodziejstwo, wyzysk oraz wszechobecny trend niszczenia wszystkiego, co polskie

0
316

Od kilku miesięcy za swoje Patriotyczne poglądy, za miłość do Polski i Polaków, za brak akceptacji wyzysku naszego kraju jestem brutalnie atakowany przez kłamliwy ośrodek monitorowań zachowań rasistowskich – mówi Paweł Lewicki

Osobnicy ukrywający się pod nazwą “Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych” od wielu lat bezkarnie nękają oraz szkalują i pomawiają Polaków. Ośrodek ten powołuje się na wpływy w organach państwowych oraz masowo składa donosy na Ludzi, niemające nic wspólnego z rzeczywistością – taką wypowiedź można znaleźć na utworzonej zrzutce Pawła Lewickiego.

Pan Paweł zbiera fundusze na walkę z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, konkretnie za pomawianie jego osoby. W tym celu utworzył zrzutkę na popularnym portalu zrzutka.pl

Jak można przeczytać w opisie zrzutki:

Jestem przez nich wielokrotnie pomawiany, wykorzystywany jest mój wizerunek, moja osoba pokazywana jest w najgorszym świetle jako skrajny rasista wśród nieletnich. Wielokrotnie napuszczono na mnie ludzi. Kazano szukać mnie i informacji na mój temat. Manipulowano moimi materiałami z social mediów po to, aby zbudować jak najgorszy obraz mojej osoby. Straszono mojego syna sądem rodzinnym. Napuszczono na mnie kielecką prokuraturę, która ostatecznie odrzuciła sprawę nie widząc nic złego w moim postępowaniu.

Cała ta sytuacja doprowadziła do sytuacji, w której otrzymałem groźby karalne, straszono moją córkę i uszkodzono samochód mój i mojej żony pod samym domem :(.

Źródło: https://zrzutka.pl/zwyccd

Od 24 lat staram się pomagać innym. Tworzyć i kreować rzeczywistość jakiej w dzisiejszych czasach mało. Być czuły na ludzką krzywdę. Staram się dzielić swoją wiedzą i motywować innych aby szli razem ze mną czyniąc dobro. 

Kocham Polskę, moją Ojczyznę. Kocham swoich Rodaków. Dbam o tradycję i pielęgnuję historię. Pomagam polskim Kresowiakom, Kombatantom oraz żyjącym Powstańcom.

Pomagałem Olimpiadom Specjalnym Polska i dzieciom o niepełnosprawności intelektualnej. Pomagałem Fundacji Hospicjum Onkologicznego. Pomagałem, będąc w Radzie Programowej Fundacji United Way Polska. Pomagałem Fundacji Rakiety. Stworzyłem i finansowałem przez 7 lat największy w Polsce i Europie projekt społeczno sportowy dla polskich dzieci i młodzieży stacja sport.pl, czy program Łapiemy na Sport dla dzieci z biednych polskich gmin. Aktualnie pomagam Auschwitz Pledge Foundation.

Zostałem wychowany w wartościach prawdy, uczciwości, empatii.

Obejrzyj film, w którym Pan Paweł opowiada, dlaczego założył zbiórkę

Gdzie można wesprzeć Pana Pawła?

Pana Pawła Lewickiego można wesprzeć tutaj: https://zrzutka.pl/zwyccd

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny