Śmierć Księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego: Pożegnanie Kapłana i Działacza Społecznego

0
133

W dniu 9 stycznia 2024 roku odeszła od nas wybitna postać duchowieństwa i działacza społecznego śp. ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Kapłan Archidiecezji Krakowskiej oraz prezes Fundacji im. Brata Alberta pozostawił po sobie niezatarte ślady w sercach wielu ludzi. Dziś, w godzinach żałoby, przygotowujemy się do pożegnania naszego ukochanego kapłana.

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski przez lata swojej posługi duszpasterskiej i społecznej zapisał się w historii jako człowiek o wielkim sercu i oddaniu innym. Był nie tylko kapłanem, ale także aktywnym obrońcą praw człowieka i działaczem charytatywnym. Dzięki jego pracy wiele osób otrzymało wsparcie i nadzieję na lepsze jutro.

Pierwszy dzień pogrzebu, środa 17 stycznia 2024 roku, będzie dniem modlitwy i żalu. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godzinie 12:00 w kościele parafialnym w Radwanowicach. Już od godziny 11:30 rozpocznie się modlitwa różańcowa, która będzie okazją do wspólnego zadumienia i wspomnień o życiu i działalności księdza Tadeusza.

Kolejny dzień, czwartek 18 stycznia 2024 roku, będzie dniem pożegnania kapłana. Msza święta pogrzebowa odbędzie się o godzinie 12:00 w kościele parafialnym w Radwanowicach. Po niej nastąpią uroczystości pogrzebowe na cmentarzu parafialnym w Rudawie, gdzie ksiądz Tadeusz znajdzie wieczny spoczynek.

To czas, w którym wspominamy nie tylko pracę duszpasterską i działalność społeczną śp. księdza Tadeusza, ale także jego ogromne serce, empatię i gotowość do pomocy potrzebującym. Dzięki niemu wiele osób odnalazło wsparcie i nadzieję. Jego życie stanowi inspirację dla nas wszystkich, aby dawać drugiemu człowiekowi miłość i wsparcie w trudnych chwilach.

Śmierć księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego to ogromna strata dla naszej społeczności. Jego dziedzictwo pozostanie z nami na zawsze. W tych trudnych chwilach łączymy się w modlitwie i żalu, aby uczcić pamięć tego wielkiego człowieka. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny