Wieczory taneczne w Hotelu Magnat w Słupcy – zabawa, muzyka i tańce!

0
597

Hotel Magnat w Słupcy serdecznie zaprasza na wieczory taneczne, które odbędą się 26 maja 2023 roku. Ta wyjątkowa impreza to doskonała okazja do wyjścia z domu, pozbycia się stresu i połączenia zabawy z muzyką i tańcem. Jeśli lubisz taniec i dobre rytmy, ta impreza jest dla Ciebie!

Wieczory taneczne w Hotelu Magnat to coś więcej niż tylko zabawa. To czas, który spędzasz z przyjaciółmi, tworząc niezapomniane wspomnienia. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do późnych godzin. W trakcie imprezy będzie można posłuchać muzyki na żywo z zespołem Frazes, który zagwarantuje, że nikt nie będzie mógł usiedzieć w miejscu.

Bilety na wieczór taneczny w Hotelu Magnat w Słupcy kosztują tylko 20 zł, a panie mogą skorzystać z rabatu w wysokości 50%. To idealna okazja, aby spędzić wieczór z przyjaciółmi, rodziną lub ukochaną osobą, nie przepłacając przy tym fortuny.

Organizując wieczory taneczne w Hotelu Magnat, naszym celem jest zapewnienie naszym gościom doskonałej rozrywki i niezapomnianych wspomnień. Chcemy, aby każdy kto odwiedzi naszą imprezę, czuł się wyjątkowo i zawsze chciał do nas wracać.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 📱📲798 928 240 i zarezerwować bilety na wieczór taneczny w Hotelu Magnat w Słupcy. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, dobrej zabawy i wspaniałych tańców czekają na Ciebie!

Zapraszamy na stronę internetową hotelu: https://hotelmagnat.eu/

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny