Robert Winnicki rezygnuje z funkcji prezesa Ruchu Narodowego

0
254

Szanowni Państwo informujemy, że po wielu latach poświęconych pracy na rzecz odbudowy idei narodowej i prawicy narodowej w Polsce, Robert Winnicki zdecydował się zrezygnować z funkcji prezesa Ruchu Narodowego oraz szefa sztabu Konfederacji. Decyzja ta wynika z poważnych problemów ze zdrowiem, które przez długi czas wpływały na jego stan i zdolność do kontynuowania tych odpowiedzialnych funkcji.

Robert Winnicki przez ostatnie kilkanaście lat poświęcił mnóstwo energii i poświęcenia dla sprawy, której nieustannie służył. Niestety, zdrowie nie zawsze pozwalało mu udźwignąć ten ogromny wysiłek. Pomimo różnych sygnałów ostrzegawczych, które jego organizm wysyłał, włączając w to hospitalizacje w poprzednich latach, starał się nie informować publicznie o swoim stanie zdrowia.

Jednak nadszedł moment, w którym musiał podjąć trudną decyzję o zakończeniu swojej aktywności na stanowisku prezesa. Zdrowie Roberta Winnickiego jest priorytetem, a decyzja ta ma na celu zapewnienie, że będzie mógł być pełnym oparciem dla swojej żony i dzieci w nadchodzących latach.

Z pełnym przekonaniem Robert Winnicki przekazuje stery Ruchu Narodowego w ręce swojego zaufanego przyjaciela, wiceprezesa Krzysztofa Bosaka. Jest przekonany, że Krzysztof Bosak będzie w stanie skutecznie kierować ruchem i kontynuować jego działania w należyty sposób.

W najbliższym czasie Robert Winnicki nie będzie publicznie angażował się w działalność polityczną, prosząc o zrozumienie w tej kwestii. Przeprasza również za wszelkie sprawy i projekty, które nie będzie mógł dokończyć w obecnej sytuacji.

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny