Sklep myśliwsko-militarny Hubertus z Konina

0
355

Sklep myśliwsko-militarny Hubertus funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Zlokalizowany jest w Koninie, na terenie województwa wielkopolskiego.

Sklep militarny Hubertus od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży militariów oraz broni i akcesoriów myśliwskich. Ofertę kieruje przede wszystkim do osób prywatnych oraz kół myśliwskich. Posiadany asortyment jest najwyższej jakości. Zarówno broń, jak i akcesoria do niej spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa.

W ofercie sklepu znajdziemy:

  • pistolety,
  • rewolwery,
  • wiatrówki,
  • ASG.

W sklepie można nabyć odzież policyjną, odzież wojskową oraz patriotyczną Surge Polonia. Na wyposażeniu znajdują się również łuki bloczkowe, proce, noże oraz scyzoryki. Jednym z atutów jest możliwość zorganizowania strzelania z instruktorem z broni bojowej oraz broni sportowej. Oferta skierowana jest zarówno dla grup zorganizowanych, jak i klientów indywidualnych.

Dodatkowo dla miłośników przygód lubiących spędzać czas w ostępach leśnych sklep oferuje odzież myśliwsko-survivalową, plecaki taktyczno-survivalowe, wykrywacze metali, plecaki oraz latarki. Dla zmotoryzowanych polecamy alkomaty. W asortymencie znajdą Państwo również fajerwerki, dzięki którym będzie można uczcić jakąś ważną uroczystość rodzinną lub Sylwestra.

Zatrudniani w firmie pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu obsługi, oraz konserwacji broni. Znają regulacje prawne dotyczące posiadania broni. Udzielą oni Państwu wszelkich informacji dotyczących aspektów technicznych kupowanego u nas sprzętu oraz akcesoriów.

Zachęcamy do skorzystania z usług i odwiedzenia sklepu Hubertus w Koninie!

Strona internetowa: http://militarnyhubertus.pl/

Potrzebujesz środków na komary? Zapraszamy: http://militarnyhubertus.pl/kategoria-produktu/srodki-na-komary-kleszcze-i-inne-owady/
Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl tekst alternatywny