17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana zaprasza na jednodniowe ćwiczenia!

0
480

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Chcesz sprawdzić swoją kondycję? Masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia? Jeśli tak – to wydarzenie właśnie na Ciebie

W te wakacje, Ministerstwo Obrony Narodowej otwiera bramy koszar dla sympatyków wojska. W ramach kolejnego etapu kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” 3-go sierpnia od godz. 9.00 w garnizonie Wędrzyn(woj. Lubuskie) będzie można zostać żołnierzem na jeden dzień.
Pojawić należy się o godzinie 9:00 w Klubie Wojskowym 17WBZ w Wędrzynie . Należy mieć ze sobą oświadczenie oraz przeczytać regulamin. Więcej szczegółów oraz pliki do pobrania znajdziecie w linku na dole.


Poznawanie żołnierskiego rzemiosła zaczynie się punktualnie o 10.00 i zakończy się około godz. 19.00. W tym czasie, w zależności od jednostki, którą wybierzecie będziecie mogli wziąć udział w zajęciach w terenie, poznać sprzęt wojskowy, rywalizować w biegach zespołowych i ćwiczyć rzut granatem oraz naukę celowania i strzelania z wykorzystaniem urządzeń szkolno–treningowych. Nauczycie się także jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.

W  dniu szkolenia każdy będzie mógł dowiedzieć się, co trzeba zrobić żeby wstąpić do wojska. W punktach rekrutacyjnych znajdziecie informacje na temat oferty edukacyjnej m.in. wojskowych uczelni wyższych, czy najmłodszej placówki edukacyjnej, jaką jest Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie.Szczegółowe warunki udziału w zajęciach zamieszczone są poniżej.Czekamy na  Was. Już dziś możecie sprawdzić,  co trzeba zrobić, aby dołączyć  do najlepszych. 

http://17wbz.wp.mil.pl/pl/1_2965.html?fbclid=IwAR2kOjqU_m-I05O544wgy27GABPfbW3Zwq4O3WRRLffOUACghq21DbViQCc

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny