Oferta tygodnia nowoczesnego oświetlenia dostępnego w LampyDeccor.pl. Zobacz od 18 do 24 lipca

0
262

Mamy już 3 tydzień lipca! W takim razie sklep internetowy LampyDeccor.pl przygotował dla Ciebie zestawienie pięciu świetnych ofert z lampami na ten tydzień. Przypominamy o dostępnym rabacie na produkty.

Prezentujemy pięć promowanych nowoczesnych lamp na ten tydzień.

1. LAMPA WISZĄCA NABUCCO ZŁOTA

Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze złotym z kloszem ze szlifowanych kryształów o różnych kształtach, które pięknie odbijają światło. Maksymalna długość zwisu lampy 144 cm, średnica lampy 70 cm, wysokość klosza 27 cm. Możliwość stosowania żarówek Led

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/6216-lampa-wiszaca-nabucco-zlota.html

2. NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA RONDO DUŻA

Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze antycznego brązu z kloszem w kształcie kuli z transparentnego szkła w środku, którego umieszczono źródło światła. Długość zwisu lampy 248 cm, średnica lampy 40 cm, wysokość klosza 33 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/6215-lampa-wiszaca-rondo-antyczny-braz.html

3. KRYSZTAŁOWA LAMPA WISZĄCA DUBAI

Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze złotym z kloszem ze szlifowanych kryształów o różnych kształtach i wielkościach, które pięknie odbijają światło. Maksymalna długość zwisu lampy 190 cm, średnica lampy 52 cm, wysokość klosza 83 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/6225-lampa-wiszaca-dubai-zlota.html

4. NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA ORANGERIE MAŁA

Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze antycznego brązu ze szklanym kloszem o geometrycznym kształcie w środku, którego umieszczono źródło światła. Długość zwisu lampy 130 cm, szerokość lampy 25 cm x 25 cm, wysokość klosza 35 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/6212-lampa-wiszaca-orangerie-antyczny-braz.html

5. LAMPA WISZĄCA DECA MAŁA

Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze antycznego brązu ze szklanym kloszem o geometrycznym kształcie w środku, którego umieszczono źródło światła. Długość zwisu lampy 150 cm, szerokość lampy 28 cm x 28 cm, wysokość klosza 37 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/6206-lampa-wiszaca-deca-antyczny-braz.html

Sprawdź ofertę sklepu LampyDeccor.pl oferujący nowoczesne lampy

Lipcowa pora na Lampy! Nie czekaj sprawdź ofertę sklepu internetowego LampyDeccor już dziś! Sprawdź oferowane rabaty na nowoczesne Lampy.

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny