Oferta tygodnia nowoczesnych lamp w LampyDeccor. Dostępna od 11 do 15 lipca

0
291

W drugim tygodniu lipca sklep internetowy LampyDeccor.pl przygotował dla Ciebie ciekawą ofertę nowoczesnych lamp. Oświetlenie dla każdego pomieszczenia. Sprawdź już teraz, może znajdziesz coś dla siebie.

Prezentujemy pięć promowanych nowoczesnych lamp na ten tydzień.

1. NOWOCZESNY PLAFON VELVET LED

Wykonany w technologii Led z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym z kloszem w kształcie okręgu. Źródłem światła lampy jest Led 25W o strumieniu świetlnym 1500lm i barwie światła 3000K, wbudowany po wewnętrznej stronie klosza pod mleczną osłoną. Średnica lampy 40 cm, długość zwisu lampy 8 cm.

https://lampydeccor.pl/plafony/6188-plafon-velvet-led-czarny.html

2. NOWOCZESNY PLAFON VELVET LED wersja II

Wykonany w technologii Led z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym z kloszami w kształcie okręgów o różnych średnicach. Źródłem światła lampy jest Led 67W o strumieniu świetlnym 4020lm i barwie światła 3000K, wbudowany po wewnętrznych stronach kloszy pod mlecznymi osłonami. Szerokość lampy 95 cm x 65 cm, długość zwisu lampy 6 cm, średnice kloszy 2 x 34 cm i 2 x 25 cm.

https://lampydeccor.pl/plafony/6190-plafon-velvet-led-czarny.html

3. KLASYCZNY PLAFON STESSO PL CZARNO-ZŁOTY M

Wykonany z połączenia wysokiej jakości metalu w kolorze złotym z tkaninowym kloszem w kolorze czarnym i szklaną białą przesłoną od spodu lampy. Długość zwisu lampy 23 cm, średnica lampy 65,5 cm, średnica klosza 58,9 cm, wysokość klosza 13 cm. Możliwość stosowania żarówek LED.

https://lampydeccor.pl/plafony/5535-stesso-pl-goldnero-m.html

4. KLASYCZNY PLAFON STESSO PL OLD GOLD M

Wykonany z połączenia wysokiej jakości metalu w kolorze złotym z tkaninowym kloszem w kolorze biały kremowy. Długość zwisu lampy 23 cm, średnica lampy 65,5 cm, średnica klosza 58,9 cm, wysokość klosza 13 cm. Możliwość stosowania żarówek LED.

https://lampydeccor.pl/plafony/5532-stesso-pl-old-gold-m.html

5. PLAFON MONACO

Wykonany w stylu glamour z wysokiej jakości metalu w kolorze złotym z kloszem z niezliczoną ilością szlifowanych szklanych elementów ułożonych kaskadowo, które pięknie odbijają światło. Wysokość lampy 28 cm, średnica lampy 42 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

https://lampydeccor.pl/plafony/5829-plafon-monaco.html

Nie czekaj sprawdź powyższe nowoczesne oświetlenie dla twojego domu. Szukasz oświetlenia do salonu? Przejrzyj ofertę sklepu LampyDeccor.

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny