Operacja selektywnej rizotomii grzbietowej w USA. Oliwka potrzebuje pomocy

0
229

Oliwia Kaczmarek ma prawie 4 latka i nadal nie stoi, ma niedowład prawej rączki i nie chodzi sama, chociaż bardzo chciałaby pobiec do zabawy ze swoimi trzema siostrami. Jest uwięziona w spastycznym, sztywnym ciele.

Jesteśmy w momencie, gdzie sama rehabilitacja już nie wystarczy. Lekarze i fizjoterapeuci są zgodni. Konieczna jest operacja selektywnej rizotomii grzbietowej, operacja, która uwolni Oliwię od patologicznego napięcia i da jej swobodę ruchu. To jedyna szansa na chodzenie dla Oliwi! W przeciwnym razie czeka ją życie w bólu, spowodowane niszczeniem stawów, kości i mięśni.

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki. Koszt takiej operacji to kilkaset tysięcy złotych, a do wszystkiego dochodzi jeszcze intensywna rehabilitacja po zabiegu i koszty dalszej walki o sprawność Oliwki. Wciąż czekamy na ostateczny kosztorys. 

Dr Park, który będzie operował Olisię jest neurochirurgiem i operatorem z największym doświadczeniem na świecie w tego typu operacjach. Operacja powinna odbyć się jak najszybciej. Prosimy Was o pomoc! Pomóżcie nam ratować córeczkę!

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny