Recenzja książki: Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Doskonała mieszanka sensacji, kryminału i romansu z dodatkiem erotyki

0
234

Dzisiaj mam dla was książkę @adriannaskitek Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy…

Zacznijmy od tego, że mam duży problem z tą książką. Było mi tak wiele razy smutno, gdy ją czytałam, a jednocześnie bardzo mi się ona podobała.

O czym więc była ta książka? Na pewno słyszeliście kiedyś o tym, że samotnym można być wśród ludzi? Książka jest o złożoności ludzkich relacji, emocji i przeżyć.

Sandra ma osiemnaście lat i właśnie opuściła bezpieczne ściany domu dziecka, by zbudować swoje życie za murami.

W tej książce jest wszystko. Poszukiwania pracy, budowanie relacji przyjacielskich, rozczarowania dorosłym życiem, problemy z uzależnieniami czy przemocą fizyczną lub psychiczną.

Sandra jest nieco infantylna, choć doświadczona przez życie ma momenty dziecięcych fochów, jednak one tylko dodają autentyczności jej postaci.

Warto sięgnąć po tę pozycję, by zobaczyć bohaterkę prawdziwą, taką dziewczynę z sąsiedztwa, która musi wyrwać się ze swojej bezpiecznej bańki w trudny dorosły świat.

Bardzo dziękuję autorce za możliwość przeczytania tej pozycji, w porównaniu. Po raz drugi jestem oczarowana autentycznością i uczuciowością jej pióra.

Gorąco polecam!

Auror recenzji: books_of_shadow

Książkę Tajemnice Sandry. W Poszukiwaniu prawdy kupisz tutaj…

Zapraszamy na stronę autorską Adrianny Katarzyny Skitek

https://poradyady.pl/
Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny