Skutki otwarcia granic na Ukraińską Imigrację

0
330

Jeszcze przed wojną polskie granice były szeroko otwarte na imigrację z Ukrainy. Po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji liczba Ukraińców w Polsce drastycznie zwiększyła się przez przybycie milionów uchodźców.

Szacuje się obecnie liczbę przekroczeń granicy z Ukrainy do Polski, licząc od początku wojny, na ok. 5 MLN. W wielu polskich miastach Ukraińcy stanowią już kilkadziesiąt (20-30%) wszystkich mieszkańców.

Tak wielkie zaburzenie spoistości etnicznej i kulturowej prowadzić będzie do napięć między Polakami a Ukraińcami.

Ukraińcy przebywający w tak dużych grupach nie będą chętnie się integrować z polskim społeczeństwem, a zamiast tego będą domagali się jeszcze większej ilości przywilejów! Już teraz Igor Isajew, jeden z przedstawicieli ukraińskiej mniejszości, domaga się, by JĘZYK UKRAIŃSKI STAŁ SIĘ DRUGIM JĘZYKIEM URZĘDOWYM! Domaga się również dwujęzycznych tablic w gminach z dużą liczbą Ukraińców.

To wyraźny sygnał, że wielu Ukraińców po wojnie pozostanie w Polsce i nie będzie chciało asymilować się i integrować z Polakami. Zamiast tego będą dążyć do prawnego przekształcenia Polski w kraj dwunarodowy. Nie wolno na to pozwolić!

Wsparcie dla Ruchu Narodowego

Ruch narodowy szczyci się ponad stuletnią tradycją i działalnością, która wymaga od nas ponoszenia stałych kosztów. Wesprzyj nas w tej pracy i pomóż budować ruch narodowy, a tym samym silną i bogatą Polskę dumnych Polaków!

Więcej: https://wesprzyjrn.pl/

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny