Ruch Narodowy Konin oburzony planowanymi podwyżkami za wodę

0
160

Rozwiązanie problemu odroczonych podwyżek za wodę może mieć ogromny wpływ na najbliższe wybory samorządowe w Koninie. Sytuacja ta jest jedną z najważniejszych, jakie dotknęły mieszkańców miasta podczas obecnej kadencji władz.

Podwyżka cen biletów MZK Konin zwiększyła niezadowolenie wobec prezydenta Piotra Korytkowskiego. Opłata deszczowa dotknęła przede wszystkim przedsiębiorców, ale odroczone podwyżki za wodę mogą wpłynąć na niemal wszystkich mieszkańców miasta.

Ruch Narodowy Konin wyraża swoje oburzenie wobec tej sytuacji, która ma wpływ na budżety zarówno mieszkańców, jak i firm. Odroczenie podwyżek za wodę stanowi minę, która może doprowadzić do poważnych komplikacji przed najbliższymi wyborami samorządowymi.

Skala niezgody i niezadowolenia z tego faktu jest widoczna na różnych poziomach, od reakcji spółdzielni mieszkaniowych i stanowisk partii politycznych po działania radnych. Wprowadzenie rozwiązania tej kwestii z pewnością będzie wymagało odpowiedniego podejścia i zręcznego manewrowania, aby nie doprowadzić do jeszcze większych napięć i konfliktów.

Ruch Narodowy to filar Konfederacji

Ruch Narodowy jest częścią Konfederacji to prawicowa narodowo-konserwatywna partia polityczna, założona w 2014 roku.

RN jest jedną z największych partii prawicy w Polsce i opowiada się za konserwatyzmem obyczajowym, narodowym i gospodarczym. W swoich poglądach odwołuje się do tradycyjnych wartości, patriotyzmu i chrześcijaństwa.

RN jest również krytyczna wobec Unii Europejskiej, uważając, że prowadzi ona politykę szkodliwą dla Polski. W jej programie politycznym znajdują się m.in. postulaty związane z suwerennością państwa, ochroną rodziny i życia, polityką społeczną i gospodarczą, a także krytyka globalizacji.

Chcesz dołączyć do koła Ruchu Narodowego w Koninie? Więcej informacji: https://www.facebook.com/RuchNarodowyKonin/

Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl tekst alternatywny