Wybrane zagadnienia z zakresu psychologii ogólnej i klinicznej – Adrianna Katarzyna Kacińska

0
467

Publikacja “Wybrane zagadnienia z zakresu psychologii ogólnej i klinicznej” została napisana pod wpływem długoletnich osobistych obserwacji, które pomagały mi w zrozumieniu ludzkiej psychiki, zachowań i przeżyć.

Jest także wynikiem samodoskonalenia w tej dziedzinie.

Z uwagi na to, że od zawsze mnie to fascynowało postanowiłam wydać tę oto książkę, która jest zbiorem najważniejszych informacji psychologicznych, zagadnień.

W książce skupiłam się na objaśnieniu wybranych terminów, a także na problemach funkcjonowania w społeczeństwie.

Książka jest przeznaczona dla wszystkich, tych, którzy pasjonują się psychologią, a także dla tych, których zastanawiają  poszczególne pojęcia.

 Nazywam się Adrianna Katarzyna Kacińska. Wiele osób kojarzy mnie z dwóch książek “Wprost przed siebie. Zbiór opowiadań i autorefleksji“, oraz “29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety“- które wydałam pod pseudonimem (Laura Wisiewicz).

Tym razem przyszła pora na moją trzecią książkę, którą tym razem zdecydowałam się wydać pod własnym nazwiskiem i myślę, że to dobry pomysł wreszcie chcę wyjść z cienia!

Moja kolejna książka należy do gatunku psychologicznych, zawarłam w niej istotne pojęcia z nurtu psychologii ogólnej i klinicznej, które mam nadzieję pomogą wszystkim zainteresowanym i nie tylko zrozumieć ludzkie zachowania, oraz być może odmieni podejście społeczeństwa do ludzi z różnego rodzaju problemami psychicznymi.

Nie jestem zawodowym psychologiem dlatego moja praca będzie poparta wiedzą z różnych sytuacji życiowych, a także z samodoskonalenia.

Publikacja “Wybrane zagadnienia z zakresu psychologii ogólnej i klinicznej” zawiera wyjaśnienia wybranych pojęć, które od wielu lat są podstawowym przedmiotem badań psychologicznych i od lat zastanawiają ludzkość. Zawiera ona m.in rodzaje stresu i wybrane zaburzenia psychiczne, starałam się zdobytą wiedzę przekazać w przejrzysty sposób, aby była ona przystępna dla każdego czytelnika. Mam nadzieję, że będzie ona pomocna.

Książkę w formie eBooka można kupić poniżej w wybranych księgarniach internetowych

Strona autorska pisarki

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny