Konfederacja tworzy zespół rolny – nowe wsparcie dla polskich rolników

0
184

Konfederacja od dawna staje po stronie polskich rolników, a teraz jeszcze bardziej wzmacnia swoje działania.

W poniedziałek 20 marca powołano zespół rolny, który będzie składał się z posła Roberta Winnickiego, posła Michała Urbaniaka, Anny Bryłki, Marty Czech, Konrada Sajkowskiego oraz Piotra Lisieckiego. Ich zadaniem jest pomaganie i branie udziału w pracach związanych z polskim rolnictwem oraz reprezentowanie interesów rolników na poziomie politycznym.

Konfederacja uważa, że zarówno PiS, jak i PSL zdradzili polskich rolników, co skutkuje m.in. zalaniem polskiego rynku zbożem z Ukrainy i tworzeniem przywilejów dla wielkich korporacji. Tymczasem Konfederacja docenia rzetelną pracę polskich rolników i gwarantuje bezpieczeństwo żywnościowe.

Zespół rolny Konfederacji składa się z osób, które doskonale znają branżę rolną i rozumieją problemy, jakie stoją przed polskimi rolnikami. Ich doświadczenie i wiedza pozwolą na efektywną obronę interesów rolników i walkę z szkodliwymi działaniami rządu.

Wprowadzanie zmian w polskim rolnictwie wymaga uważnego i skutecznego działania. Dlatego Konfederacja wraz ze swoim zespołem rolnym stoi na straży interesów polskich rolników i działa na rzecz zwiększenia ich bezpieczeństwa oraz poprawy sytuacji na rynku.

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny