Konfederacja Wolność i Niepodległość postanowiła wesprzeć protest polskich przewoźników

0
180

Konfederacja Wolność i Niepodległość postanowiła wesprzeć protest polskich przewoźników, który odbędzie się już w najbliższą środę. Wszystko przez decyzje rządu PiS i Unii Europejskiej, które powodują szkody w branży transportowej.

Przyczyną problemów są między innymi dziurawe sankcje na Rosję i Białoruś, które blokują działalność polskich firm na tych rynkach, a jednocześnie umożliwiają białoruskim przewoźnikom działać w Polsce. Dodatkowo, przewoźników uderzają wysokie podatki i mandaty, nieuczciwa konkurencja z zagranicy oraz pakiet mobilności i ideologiczne zwalczanie ruchu drogowego.

Warto podkreślić, że branża transportowa stanowi aż 6% PKB i zatrudnia blisko milion osób. Niszczenie tej gałęzi gospodarki ma negatywny wpływ na cały kraj. Dlatego Konfederacja postanowiła wesprzeć protest polskich przewoźników i stanąć po ich stronie w walce o uczciwe warunki konkurencji. Wspierając polskie firmy, wspieramy także polskich przedsiębiorców i naszą gospodarkę.

Warto zwrócić uwagę, że polski rząd powinien działać na rzecz poprawy sytuacji w branży transportowej, zamiast utrudniać jej funkcjonowanie. Dzięki działaniom Konfederacji Wolność i Niepodległość, problem ten trafia na szerszy grunt publiczny i może przyczynić się do pozytywnych zmian. Przyłączmy się do walki o uczciwe warunki dla polskich przewoźników i wspierajmy ich protest!

Najlepszy Kalkulator OC i AC - CentrumPolis.pl Przekraczanie Granic. Adrianna Katarzyna Skitek. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny